• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018 / 2019

    • Regionálne kolo

        • Marko Jozefjak

        • cena poroty
        • Scénické čítanie · Regionálne kolo · 2018 / 2019
        • Gregor Jurčák

        • 3. miesto
        • Mudroš · Regionálne kolo · 2018 / 2019
        • Laura Tisoňová

        • 2. miesto
        • Mudroš · Regionálne kolo · 2018 / 2019
        • Soňa Boleková

        • 2. miesto
        • Mudroš · Regionálne kolo · 2018 / 2019
    • Okresné kolo

        • Oliver Jurčák

        • 3. miesto
        • Športová streľba zo vzduchových zbraní · Okresné kolo · 2018 / 2019
        • Ester Jurčáková

        • 2. miesto
        • Atletický štvorboj · Okresné kolo · 2018 / 2019
    • Domáce kolo

        • Beáta Olašáková

        • 2. miesto
        • Športová streľba zo vzduchových zbraní · Domáce kolo · 2018 / 2019
    • 2017 / 2018

    • Regionálne kolo

        • Soňa Boleková

        • 2. miesto
        • Čo vieš o hviezdach · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Hyacinta Boleková

        • 2. miesto
        • Čo vieš o hviezdach · Regionálne kolo · 2017 / 2018
    • Krajské kolo

        • Beáta Blažeňáková

        • 5.miesto
        • Biologická olympiáda v kategórii C - projektová časť · Krajské kolo · 2017 / 2018
    • Okresné kolo

        • Magdaléna Veselovská

        • 3. miesto
        • Jazyková súťaž ABC - variant A · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Andrea Holubjaková

        • 3. miesto
        • Jazyková súťaž ABC - variant A · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Patrícia Skutková

        • 3. miesto
        • Jazyková súťaž ABC - variant A · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Marko Jozefjak

        • 1. miesto
        • Jazyková súťaž ABC - variant A · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Eva Jurčáková

        • 1. miesto
        • Jazyková súťaž ABC - variant B · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Ester Jurčáková

        • 2. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Gabriela Mlynarčíková

        • 2. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Ľubica Veselovská

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Soňa Boleková

        • 2. miesto
        • Čo vieš o hviezdach · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Hyacinta Boleková

        • 2. miesto
        • Čo vieš o hviezdach · Okresné kolo · 2017 / 2018