• Voľné pracovné miesto - Asistent učiteľa pre žiakov so zdravotným znevýhodnením

• Základná škola s materskou školou prijme do pracovného pomeru na dobu určitú do 31.08.2023 v rámci NP „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II“ asistenta učiteľa pre žiakov so zdravotným znevýhodnením na 100% úväzok.

Termín nástupu:       01.09.2022

Počet voľných pracovných pozícií:             3

Kvalifikačné predpoklady:

Splnenie kvalifikačných predpokladov, bezúhonnosti, zdravotnej spôsobilosti a ovládanie štátneho jazyka v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky:

• práca s integrovanými žiakmi s poruchami učenia a správania,
            • spolupráca s vyučujúcimi,
            • komunikácia so zákonnými zástupcami,
            • flexibilita, iniciatíva, samostatnosť, kreativita,
            • zodpovedný prístup k práci,
            • schopnosti organizačné a komunikačné,
            • schopnosť aktívne reagovať a riešiť problémy.

Zoznam požadovaných dokladov:
            -           Žiadosť o prijatie do zamestnania
            -           Profesijný životopis
            -           Súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania

Požadované doklady je potrebné odoslať poštou, alebo zaslať elektronicky na adresu zsmsmutne@gmail.com najneskôr do 15.08.2022.

Škola si vyhradzuje právo do užšieho výberu kontaktovať iba vybraných uchádzačov. O termíne uskutočnenia osobného pohovoru bude uchádzač informovaný písomne (e-mailom) resp. telefonicky.

• Voľné pracovné miesto - školský špeciálny pedagóg

• Základná škola s materskou školou Mútne 224 prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga na dobu určitú od 01.09.2022 – 31.08.2023. Pracovné miesto je na zastupovanie počas RD a MD v rámci NP „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II“.

Informácie o pracovnom mieste:

Miesto výkonu práce:          Základná škola s materskou školou Mútne 224

Termín nástupu:                   1.9.2022

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:             15.08.2022

Rozsah úväzku:                    100%

Platové podmienky:

Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú "Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”.

Požiadavky na uchádzača:

Vzdelanie:

Uchádzač musí spĺňať požadované vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVaŠ SR 1/2020 Z. z.

Znalosť práce s PC:             MS Word, Excel

Kontaktné informácie:

Adresa školy alebo zariadenia:

Základná škola s materskou školou Mútne 224
            029 63 Mútne
            www.zsmutne.edupage.org

Kontaktná osoba:                 PaedDr. Jana Murínová, riaditeľka školy
            +421435597258

• Jazyková súťaž ABC a Detský literárny majáčik

• Jazyková súťaž ABC
            Jazykovú súťaž v anglickom jazyku organizovalo CVČ Námestovo. Naši žiaci sa do nej
            radi zapojili aj tento rok a boli veľmi úspešní. Súťaž je rozdelená na variant A (poézia,
            esej) a variant B (tvorba projektov). Naši žiaci boli ohodnotení krásnymi cenami
            a diplomami. Chceme povzbudiť všetkých, aj tých, ktorí sa neumiestnili, aby ich to
            v súťažení neodradilo. Všetky práce boli veľmi krásne a budú si ich môcť prezrieť
            v budúcom školskom roku na nástenkách školy.

DETSKÝ LITERÁRNY MAJÁČIK
            CVČ Námestovo i v tomto školskom roku zorganizovalo literárnu súťaž DETSKÝ
            LITERÁRNY MAJÁČIK. Našu školu reprezentovali práce dvoch našich žiačok.
            Povesti, ktoré tieto žiačky vytvorili, sa umiestnili na 1. a 2. mieste v kategórii povesť 5.-9.
            roč.
            Blahoželáme!