• Vitajte na stránke.

V školskom roku 2018/2019 pracuje na škole školský špeciálny pedagóg PaedDr. Lenka Kumorová a 4 asistenti učiteľa: Mgr. Anna Podstrelená, Adriana Hullová, Mgr. Lenka Protušová, Mgr. Mária Rončáková.

Od 18.12.2017 škola získala financie na projekt Zvýšenie inklúzie a zlepšenie výsledkov a kompetencií žiakov Základnej školy v Mútnom. Zamestnala špeciálneho pedagóga Mgr. Oľga Kapičáková a 2 asistentky učiteľa Adriana Hullová a Mgr. Patrícia Podstrelená.

Cieľom projektu je zlepšenie študijných výsledkov vo vzdelávaní všetkých žiakov, vrátane žiakov so ŠVVP a vytvorenie vhodných podmienok pre vzdelávanie s dôrazom uplatňovania rovnakého prístupu k vzdelávaniu, čo povedie ku zabráneniu predčasného ukončenia školskej dochádzky.